Marek Grzegorzewski - prezes zarządu

Społecznik związany ze środowiskiem Poznania i Leszna, członek zarządu Stowarzyszenia Rozwoju Digitalizacji Dóbr Kultury, członek Stowarzyszenia "Wsparcie Seniora". Zawodowo związany z pomocą społeczną. Wieloletni pracownik Domu Pomocy Społęcznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w Pakówce, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu, obecnie dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku, w Poznaniu. Z wykształcenia socjolog, specjalista organizacji pomocy społęcznej i pracy socjalnej. Licencjonowany terenowy przewodnik turystyczny na Region Leszczyński.

Paweł Klak - członek zarządu

Od wielu lat związny z leszczyńskim środowiskiem kultury. Organizator wydarzeń kulturalnych: festiwali i koncertów muzycznych. Dziennikarz specjalizujący się w tematyce kultury, edukacji i biznesu. W przeszłości związany z leszczyńskimi mediami ABC i Głosem Wielkopolskim, pracownik Muzeum Okręgowego w Lesznie obecnie przedsiębiorca i społecznik. Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Digitalizacji Dóbr Kultury. Licencjonowany terenowy przewodnik turystyczny na Region Leszczyński. Z wykształcenia specjalista Public Relations, dziennikarz oraz historyk sztuki.

Maciej Kluczyk - członek zarządu

Od lat związany w swych działaniach ze społecznością lokalną, działający na różnego rodzaju płaszczyznach. Zainteresowania oraz działalność ukierunkował na social media, cywilistykę, a także politykę. Aktywny członek stowarzyszenia "Wsparcie Seniora", które zajmuje się sprawami osób w podeszłym wieku. Zawodowo związany z pomocą społeczną. Posiada wykształcenie wyższe w zakresie prawa i administracji.

Fundacja strefaPL
ul. Średnia 11, 64-100 Leszno
telefon: 609 601 969
strona internetowa: www.fundacjastrefaPL.pl
e-mail:sekretariat@fundacjastrefaPL.pl


Copyright © 2013

KRS 0000466115
REGON 302456568
NIP 697 230 89 70
Nr rachunku bankowego:
CREDIT AGRICOLE 13 1940 1076 3119 2723 0000 0000